درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری نیکاگشت بی­ همتا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با کسب مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان هواپیمایی کشوری به مدیریت آقای امیر عجمی آغاز نموده و یکی از اعضای فعال یاتا و جامعه تور گردانان ایران می­ باشد. فعالیت اصلی این شرکت فروش بلیط کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی و اجرای تورهای گردشگری و تخصصی به مقاصد اروپا، استرالیا و برزیل است و از سال ۱۳۸۸ تاکنون دهها تور موفق را در مسیرهای ذکرشده اجرا نموده که در ادامه چند نمونه از برنامه­ های اجرا شده به اطلاع می رسد:

۱) اجرای بیش از ۱۷ تور تخصصی برای اعضای کانون وکلا در اروپا، استرالیا و برزیل

۲) اجرای تور اروپا برا ی اعضای جامعه دندانپزشکان، پزشکان، انجمن رادیولوژی ایران و …

۳) اجرای تور اروپا برای اعضای دهها شرکت ایرانی

۴) اجرای بیش از ۱۵۰ تور در مسیر اروپا، استرالیا و برزیل

 

زمینه ارائه خدمات و همکاری ها:

۱- ویزا: این شرکت کارگزار VIP سفارت­های جمهوری چک، لهستان، مجارستان، فنلاند، استرالیا و برزیل می­ باشد بدین معنی که می­ تواند برای مسافران به صورت گروهی و یا انفرادی، بدون دغدغه برای گرفتن وقت سفارت اقدام به اخذ ویزا و اجرای سایر خدمات بصورت مشترک نماید.

۲- خدمات صدور بلیت: شرکت نیکاگشت به پشتوانه فعالیت قوی بند الف خود و دارا بودن استاک کلیه ایرلاین­های مطرح (نماینده برتر هواپیمایی اتریشی و لوفتانزا) آمادگی صدور بلیط­های داخلی و خارجی بر روی کلیه ایرلاین­ها با تخفیفات ویژه را دارد.

۳- اجرای تورهای ورودی: شرکت نیکاگشت افتخار دارد که با اجرای تورهای ورودی با اهداف گوناگون اعم از تاریخی، فرهنگی، ماجراجویانه، تجاری و… از کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان، هرساله پذیرای صدها توریست در میهن عزیزمان بوده و به حرفه­ ای ترین شکل ممکن به اجرای برنامه های آنها بپردازد.

این تنها گوشه ای از فعالیت های گسترده این شرکت می باشد و امید است که توانسته باشیم با ارائه آن، همکاران گرامی و مسافرین عزیز را راغب به همکاری با خود کرده باشیم .

 

برچسب ها {{item.name}}
;